II Triathlon Żnin

Żnin 8.09.2021

Przyjaciele, Sponsorzy, Zawodnicy!!

Dziś nasze różowe serduszko przestało bić na moment. Fala hejtu i fałszywych oskarżeń, która w ostatnim czasie wylała się na mnie i Triathlon swoją skalą sprawiła, że straciłam serce do tego.

Wiem, ze wielu z Was planowało zakończyć sezon w Żninie- do wczoraj też miałam takie plany, nawet jeszcze dziś. To Wy swoimi telefonami, wiadomościami i obecnością sprawiliście, ze podjęłam dziś walkę, by jednak, mimo wszystko, się udało. Przepraszam Was, ale nie spotkamy się w najbliższy weekend.

Przegrałam bitwę, ale nie wojnę. Osoba, która dopuściła się w stosunku do mnie hejtu i nękania zostanie ścigana z art. 190 a. Pamiętajcie, że nikt w sieci nie jest anonimowy, a hejt jest zwyczajnie obrzydliwy!!

Co dalej?? Poddałam się na moment, ale nie na zawsze. Wrócimy do Was już niebawem, otworzymy razem triathlonowy sezon.

Jeśli zdecydujecie się na rezygnacje z udziału w zawodach- wyślijcie @: triathlon.znin@gmail.com – zwrócimy Wam opłatę startową w ciągu 60 dni.

Jeśli zdecydujecie się na przepisanie pakietu, również dajcie nam znać. Na podjęcie decyzji macie czas do końca września.

01.10 ponownie otworzymy zapisy i podamy nowy termin zawodów.

Ściskam Was,

Kinga

Specjalnie podziękowania należą się: Magdalenie Bankewskiej, Arlecie, Maksowi Bieniaszowi, Kasi Gruszce (trikatka), Ani (triticzerka), Piotrowi Wargackiemu, Mary Zubowicz, Krzysztofowi Fibnerowi, Irontacie, Tritacie, Krzysztofowi Łopuszyńskiemu, Rafałowi z Rafson.tv, t.r.i.buron., Marcinowi Świerczyńskiemu, Patrycji Bohdanowicz i wszystkim Wam, którzy choć przez chwile wierzyli że jednak się uda!!